КОНТУРНА ПЛАСТИКА допоможе усунути зморшки, збільшити губи, сформувати вилиці і молодий овал обличчя комфортно і швидко! У цьому допоможе контурна пластика або, як Ви, напевно, чули «уколи краси»!

ПРО ІН’ЄКЦІЇ КРАСИ

Контурна пластика – це сучасний ін’єкційний метод поліпшення форми (овалу) обличчя, носу, підборіддя або губ, усунення вікових змін шкіри (зморшок) за одну процедуру. Під час процедури шприцем вводять препарати, які додають об’єму (з віком він втрачається), омолоджують або “ховають” мімічні зморшки. Ефект помітний одразу. Реабілітація практично після всіх уколів краси не потрібна.

БЕЗПЕКА ІН’ЄКЦІЙ

Перед процедурою клієнт проходить консультацію у лікаря на виявлення протипоказань. Під час маніпуляції в клініці BODYCLINIC використовуються стерильні інструменти та сертифіковані препарати.

Ефективність та популярність контурної пластики краси користуються попитом завдяки перевагам:

 • Результативно
 • Ефект ін’єкцій від зморшок помітно зразу
 • Альтернатива пластичної хірургії
 • Можливо проводити у будь-який час року

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • Алергія на компоненти препарату
 • Вік до 18 років
 • Вагітність та лактація
 • Лихоманка
 • Онкологія

ФІЛЛЕРИ

Для уколів краси використовують філлери на основі гіалуронової кислоти, пептидів та інших речовин. Філлери для обличчя – це препарати на основі гіалуронової кислоти або кальцію. Додатково до складу можуть входити пептиди, вітаміни і коензими. Філлери заповнюють зморшку зсередини, активізують синтез еластину і колагену, запускають оновлення клітин, усувають зневоднення.

Для усунення носогубних зморшок: філлер моментально заповнює носогубні зморшки зсередини. При цьому шкіра залишається рухомою і м’якою. Іони кальцію формують новий каркас для еластину і колагену. За рахунок цього виходить ефект ліфтингу без операції.

Для контурінга скул, овалу і підборіддя: філлер від зморшок підходить для формування чіткого овалу обличчя, наповнення запалих скул, формування юнацьких щік у пацієнток старше 30 років. Ін’єкції препаратів роблять обличчя більш рельєфним, молодим, виразним.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ І ЯК ЇХ УНИКНУТИ

Іноді після введення філлера від зморшок в зоні уколу з’являється почервоніння, свербіж, поколювання або знебарвлені ділянки. Такі ефекти проходять самостійно протягом доби після маніпуляції. Для запобігання побічних ефектів необхідно відмовитися від косметичних засобів, активного відпочинку і фіз. навантажень.

МЕНІ ПІДХОДИТЬ КОНТУРНА ПЛАСТИКА?

ПОКАЗАННЯ:

 • Зморшки (зокрема досить глибокі) в куточках очей, міжбровні і носогубні
 • Нечіткий овал обличчя, провисання шкіри
 • Запалі щоки
 • Бажання змінити форму і розмір губ, скул, форму підборіддя
 • Асиметрія обличчя
 • Шрами після травм, у результаті акне тощо

РЕЗУЛЬТАТ:

Усунення зморшок під очима, підтяжка шкіри без операції, усунення носогубних зморшок, формування чіткого молодого овалу обличчя і вилиць, омолодження шкіри до 2-х років, збільшення і зміна форми губ, скул, усунення носогубних зморшок до 12 міс.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

 1. КОНСУЛЬТАЦІЯ. Лікар проводить консультацію до процедури. Тільки він, оглянувши Вас і враховуючи Ваші побажання і особливості організму, може визначити, який саме препарат допоможе досягти бажаного ефекту. І тільки лікар може визначити, яка кількість препарату потрібна у Вашому випадку. Контурна пластика обличчя може бути проведена відразу ж після консультації або, за Вашим бажанням, призначена на будь-який інший зручний для вас день.
 2. ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ. Переваги контурної пластики в тому, що вона триває не більше години. Уколи краси проводяться або під місцевою анестезією, або без неї (для більшості пацієнтів це абсолютно комфортна процедура; для пацієнтів з високою чутливістю до болю застосовується місцева анестезія у вигляді гелю або уколу). Філлери, ін’єкції ботоксу вводяться чітко в місця корекції (наприклад, в лоб або навколо очей).
 3. ВІДНОВЛЕННЯ. Деякий час тримається набряклість, яка проходить через 2-3 дні. Для того щоб вона швидше зійшла і загоєння проходило так як належить, обов’язково використовуйте препарати, призначені лікарем

УВАГА! У BODYCLINIC проводиться контурна пластика обличчя філлерами, що розсмоктуються без шкоди для здоров’я. Плюс таких препаратів полягає у мінімальному ризику ускладнень, безпечному складі і відсутності можливої міграції препарату.