У кожної людини існують місця, де надлишкові жирові відкладення з’являються в першу чергу і залишають їх останніми. Локальні жирові відкладення (живіт, стегна, галіфе, руки, друге підборіддя, задня поверхня шиї, надколінна область) мають свою географію у кожної людини. Варто трохи набрати вагу і місця локальних жирових відкладень будуть одразу помітні (наприклад, стегна). Дієта та заняття спортом дали результат ̶ втрата ваги, проте локальні жирові відкладення все ще залишаються…

Безумовно, дієта і грамотно підібране фізичне навантаження допомагають максимально швидко зменшити масу тіла. Але як же зробити так, щоб редукція підшкірно- жирової клітковини насамперед була в цих ненависних місцях?

Сьогодні це не складно. Розроблено різні програми естетичної корекції локальних жирових відкладень.

Ін’єкційна процедура дозволяє ввести за допомогою шприца та голки в проблемну зону “коктейль”, який складається з препаратів, що розчіплюють жирові відкладення безпосередньо в місці введення.

Препарати, які вводяться в підшкірну- жирову клітковину посилюють обмін речовин в зоні ін’єкції та підвищують температуру жирової тканини, що підсилює її розщеплення. Є компоненти, введення яких “розриває” жирову клітину і викликає її остаточну.

Добре поєднувати введення ліполітичної суміші з VelaShape, таким чином досягаючи одночасно потрійного ефекту – швидкого та значного зменшення обсягу жирових відкладень, лікування целюліту та підтяжки шкіри.

Процедуру можна проводити 1 раз в тиждень. Курс процедур 3- 7.

Переваги ін’єкційної корекції фігури:
  • швидкий ефект зменшення обсягу підшкірної- жирової клітковини в бажаному місці без відповідної потреби в реабілітації
  • не вимагає зміни способу життя, відриву від роботи
  • немає провисання шкіри в місці зменшення об’єму

У НАС ОДНІ З КРАЩИХ ЦІН НА ДАНІ ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ У ЛЬВОВІ.

СХУДНЕННЯ І КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ – ЦЕ BodyClinic.

Ми набираємо вагу, худнемо, а “проблемна” зона ніби “не помічає” наших титанічних зусиль… Заняття спортом, дієти знижують загальну вагу тіла, проте локальні- жирові відкладення залишаються. Чому?

Розташування локальних скупчень жирової тканини у людини генетично обумовлене. При наборі ваги ці місця “худіють” повільніше інших ділянок. Крім того, завжди гірше “худіють” ділянки, на які приходиться менші фізичні навантаження. Ділянки над великими, активно працюючими м’язами, які легко “прокачати”- руки, ноги “набирають” менше, ніж живіт, “друге підборіддя”, шия, “вушка”, внутрішня поверхня стегон тощо. Ось і виходить, що позбутися від “вушок” за допомогою фізичних навантажень вийде тоді, коли на інших ділянках, які легко “прокачати” вже більше нічого не залишиться. І то не факт.

Можна довго міркувати про причини появи “проблемних” місць, про знижений кровообігу в цих зонах, порушення лімфотичного відтоку там і т.д., однак від цього ні трохи не менше хочеться від них позбутися.

Давно відомий хірургічний шлях вирішення цієї проблеми – ліпосакція. Ми не будемо тут говорити про плюси і мінуси цього варіанту ліполізу. Ті, для кого плюси перемогли – вже зробили цю операцію. Для тих, хто більше проникся мінусами, або просто боїться хірургічного втручання з приводу локальних жирових відкладень BodyClinic пропонує альтернативу – ін’єкційний ліполіз.

Жироспалюючі мікроін’єкції, або правильніше – введення ліполитичних препаратів в жирову тканину діють як і хірургічна ліпосакція. А саме, руйнують жирові клітини. Ліполіз (руйнування жирових клітин) відбувається за рахунок хімічного впливу препаратів, які лікар вводить тоненькою мікроголкою під шкіру в зони скупчення жиру. Проникаючи в жирові клітини, препарат викликає їх руйнування. На відміну від хірургічної ліпосакції цей процес звичайно є більш повільний, а також потрібно проведення декількох процедур. Тривалість курсу залежить від місця, товщини та площі жирової тканини. Ін’єкційні ліполітики мають комплексну дію ̶ покращують в зоні введення кровообіг, стимулюють відтік лімфи, виводять надлишок рідини. Процедура не болюча, займає не багато часу, не вимагає переривати звичний спосіб життя і знаходиться в стаціонарі.

Поступове зменшення об’ємів дає можливість шкірі відновлювати свій тонус і не “висіти на схудлих ділянках”. На завершення хочеться додати, що ця процедура не є методом загального схуднення. Не варто думати, що ведучи нерухомий спосіб життя можна “вколотися” і схуднути на 10 кілограмів. Препарати не впливають на обмін речовин, відчуття голоду і бажання з’їсти тістечка.

ПОДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ТІЛО, ЩОБ ДУШІ БУЛО ПРИЄМНО В НЬОМУ ЖИТИ.

Процедури не хірургічної корекції форми, контуру і об’ємів тіла дуже популярні серед пацієнтів клінік естетичної медицини в усіх країнах.

Відомо, що різноманітні методики схуднення- найпопулярніші теми в соціальних мережах, інтернеті та на телебачення. Для надання своєму тілу ідеальних форм люди готові, часом, на великі жертви. При виборі методу операційної ліпосакції лякає наркоз, біль і гематоми після операції, утворення рубців на тілі, ризики післяопераційних ускладнень після ліпосакції. У зв’язку з цим одним з актуальних методів сучасної косметології є застосування методів нехірургічного руйнування жирової тканини. Прості, швидкі, амбулаторні методи є справді ефективні. До них відносяться обгортання, різні апаратні процедури-міостимуляція, пресотерапія, VelaShape, ліполітичні ін’єкції. Зараз в США і ще в п’ятдесяти центрах по всьому світу під патронатом FDA проводяться дослідження для підтвердження дієвості і ефективності ліполітичнних ін’єкційних препаратів. Найбільш часто до складу ліполітичних “коктейлів” входять фосфатидилхолін і дезоксихолат натрію.

У BodyClinic використовують різні комбінації ліполітичних препаратів в залежності від віку, супутніх захворювань, типу розташування, об’єму, товщини жирових відкладень і стану шкіри. У більшості країн світу показанням до проведення ін’єкційного ліполізу є наявність локальних жирових відкладень, в тому числі на передній черевній стінці, бічних поверхнях тулуба, стегнах, сідницях, галіфе, в області колін, а також другого підборіддя. З дуже хорошим результатом коригуються верхня і середня частини живота, боки, друге підборіддя і задня поверхня шиї. Трохи складніше- спина, низ живота і внутрішня частина стегон. Верхня частина коліна і галіфе- найскладніші зони корекції.

У BodyClinic завжди рекомендують в цих зонах поєднувати кілька методів корекції. Для отримання максимальних результатів ліполизу рекомендують знизити калорійність споживаної їжі, збільшити питний режим і додати до протоколу зниження ваги апаратні процедури.

Наш досвід з Вашим бажанням мати ідеальне тіло- це та сила, проти якої зайві сантиметри шансів НЕ МАЮТЬ.

Ми раді будемо допомогти Вам у виборі ліполітичних програм в BodyClinic.

Ми ніколи не орієнтуємося на “моду” стосовно тих чи інших методів лікування!!! Тільки протоколи лікування та рекомендації із Європейських та Американських науково- метричних баз даних, які мають високі рівні доказовості, безпечні і ефективні, перевірені та схвалені медичною науковою спільнотою.