Пресотерапія/Лімфодренаж ̶ це спеціальна лікувальна процедура, заснована на чергуванні періодів підвищеного і зниженого тиску, що створює компресорні хвилі на тіло людини. Цим м’яким пневматичним тиском масажується усе тіло від стоп до шиї. Послідовне і ритмічне коливання тиску впливає на поверхневі і глибокі шари підшкірно- жирової клітковини, кровоносні та лімфатичні судини. Що таке пресотерапія  з’ясували, але напевно більш правильно було б її називати пресомасаж. Просто уявіть, що вам одночасно роблять звичайний лімфодренажний і антицелюлітний масажі. Під час проведення сеансу покращується кровообіг і лімфовідтік, підвищується еластичність шкіри та проходять набряки. Також зростає швидкість обмінних процесів. За рахунок синхронного стиснення та розширення лімфатичних судин відбувається витіснення зайвої міжклітинної рідини з організму і виведення її природним шляхом ̶ через потовиділення та сечовидільну систему. Нормалізує притік крові до м’язів та шкіри, покращуючи її еластичність, пружність та зовнішній вигляд.

Пресотерапія є важливою складовою та доповненням при похуданні, корекції фігури та лікуванні целюліту за допомогою VelaShape, адже розщеплені адипоцити (жирові клітини) виводяться лімфатичною системою. Як згадувалось вище, пресотерапія покращує лімфовідтік та стимулює швидкість обмінних процесів, разом з чим пришвидшує елімінацію з організму уже розщеплених апаратом жирових клітин. Інфрачервоний прогрів, який є у нашій пресотерапії, руйнує ще не розчепленні адипоцити.

Відбувається все таким чином: на пацієнта одягається спеціальний костюм. До костюма підведені трубки, через які стиснене повітря подається з певною частотою і тиском. Під його впливом кров і лімфа починають активно циркулювати по організмі.

Покази:
 • при похуданні, як засіб, який покращує лімфовідтік та стимулює швидкість обмінних процесів, разом з чим пришвидшує елімінацію з організму розщеплених інфрачервоним прогрівом жирових клітин
 • лікування целюліту
 • поліпшення естетичного вигляду шкіри цілого тіла
 • профілактика варикозу
 • зменшення набряків
 • прискорення метаболічних процесів в організмі
 • поліпшення кровопостачання
 • при синдромі “важких ніг” ніг
Протипокази:
 • Дерматози
 • Тромбоз
 • Після переломів
 • Діабет

В інших випадках процедура повністю безпечна.

ОДНА ПРОЦЕДУРА ПРЕСОТЕРАПІЇ ПРИРІВНЮЄТЬСЯ ДО ТРЬОХ ГОДИН БЕЗПЕРЕРВНОГО РУЧНОГО МАСАЖУ.

У чому ж ще плюси цього методу, крім перерахованих вище?
 1. Після самої процедури  в організмі відчувається легкість і приємне тепло, покращується настрій і людина відчуває себе бадьоріше.
 2. Ефект схуднення помітний після восьмої процедури, втрачається до 2 см в об’ємі. А після 4- 5 сеансів повністю зникають набряки і «цитрусова кірка».
 3. З часом колір шкіри вирівнюється, дрібні судини, які раніше проступали на поверхні шкіри, стають не помітними.
 4. Використовуються спеціальні обгортання з ліпоілтичними гелями та кремами, якими можна окремо корегувати проблемні ділянки тіла.
 5. Ефект зберігається протягом півроку. Якщо систематично займатися спортом і дотримуватися правильного харчування, то можна найдовше продовжити цей термін.

Тривалість курсу складає від 10 до 15 процедур. Маніпуляції проводяться щодня або через 2-3 дні. Так, що до літа доведеться почати готуватися ще на початку весни. Тривалість одного пресомасажу – 30- 40 хвилин.

Оскільки основними причинами виникнення целюліту, надваги та ожиріння називають неправильне харчування, шкідливі звички і малоактивний спосіб життя, рекомендується поєднувати пресотерапію із фізичними навантаженнями, дієтою, косметичними процедурами (ін’єкціями ліпоілтиків, обгортаннями) та VelaShape.

Ми ніколи не орієнтуємося на “моду” стосовно тих чи інших методів лікування!!! Тільки протоколи лікування та рекомендації із Європейських та Американських науково- метричних баз даних, які мають високі рівні доказовості, безпечні і ефективні, перевірені та схвалені медичною науковою спільнотою.