VELASHAPE — БЕЗОПЕРАЦІЙНА ЛІПОСАКЦІЯ ТА ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ
Не менш 80% жінок страждають від целюліту та надмірного накопичення жирових відкладень на стегнах, сідницях, руках, спині, боках та животі. BODY CLINIC пропонує своїм пацієнтам один з найпопулярніших медичних апаратів у всьому світі ̶ VelaShape! Це ефективний засіб для зменшення об’ємів, контурування тіла і лікування целюліту, який об’єднує одразу 4 технології! Щодня в світі проводиться більше 10 000 процедур з використанням VelaShape, а загальна їх кількість вже давно перевищила позначку в 4,5 мільйона. Ці цифри ̶ незаперечний доказ популярності і ефективності процедури! VelaShape дозволяє комплексно впливати на целюліт та жирові відкладення без післяпроцедурного відновлення! На сьогодні це єдиний апарат, який отримав сертифікат авторитетного органу, який контролює якість в США медичного обладнання – FDA (Food and Drug Administration).

Клінічні дослідження довели ефективність використання VelaShape вже після 4 процедур це – здорова альтернатива ліпосакції, можливість зменшити обсяги тіла неінвазивним шляхом. Вплив VelaShape поширюється не тільки на поверхневі шари шкіри, але і глибоко проникає в тканини, таким чином зменшуючи об’єми підшкірної жирової клітковини і збільшує тонус шкіри. Результати процедур з VelaShape ̶ зменшення або усунення целюліту і зменшення об’ємів тіла перевірені і доведені на практиці!

Ми налаштовані лише на РЕЗУЛЬТАТ, тому для проведення антицелюлітного масажу та безопераційної ліпосакції ми вибрали апарат VelaShape. Чому VelaShape? По-перше, це перший медичний, неінвазивний апарат комплексної дії, створений спеціально для зменшення об’ємів тіла. Також, на сьогоднішній день, це єдиний апарат, який отримав сертифікат FDA (Адміністрація з харчових продуктів і лікарських препаратів США), що засвідчує його беззаперечну ефективність!!!!!!. З його допомогою чотири технологічні енергії для лікування целюліту, безопераційної ліпосакції та надання ідеального контуру тіла об’єднані в одну процедуру.

ПЕРЕВАГИ VELASHAPE?

Технологія VelаShape визнана FDA кращим неінвазивним апаратом для контурування тіла. VelаShape – єдиний апарат для контурування тіла та лікування целюліту, при якому для досягнення результату використовується комбінована технологія ELOS, яка об’єднує чотири процедури в одну.

 • інфрачервоні промені (IR) прогрівають шар шкіри глибиною до 5 мм;
 • біополярні радіохвилі (RF) впливають на жирові тканини на глибині від 2 до 20 мм;
 • пульсуючий вакуум забезпечує локальну подачу тепла на жирові тканини
 • механічний роликовий масаж вирівнює верхній шар шкіри

Подібна комбінація дозволяє VelаShape протягом однієї процедури впливати як на глибокі жирові відкладення, зменшуючи обсяги тіла та целюліт, так і вирівнювати та “підтягувати” поверхневий шар шкіри за допомогою використання радіохвиль. Тому після процедури шкіра стає більш гладкою

VelaShape — МЕДИЧНИЙ АПАРАТ З ШВИДКИМ ЕСТЕТИЧНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ
ЯКИМ ЧИНОМ VELАSHAPE ДОЗВОЛЯЄ ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ ТА ЗМЕНШИТИ ОБ’ЄМИ ТІЛА?

З часом целюліт і тканини, що знаходяться поруч з ним перетворюються в багатошарові жирові проблемні відкладення. VelаShape створений таким чином, що комбінована енергія інфрачервоних променів і радіохвиль впливає як на поверхневі шари шкіри, так і забезпечує глибоке прогрівання підшкірних жирових клітин. Під впливом інфрачервоних променів і радіохвиль на жирові тканини, відбувається їх нагрівання, зменшення і розщеплення жирових клітин, після чого вони лімфатичною системою виводяться з організму в процесі природнього метаболізму. При цьому на ділянку тіла одночасно впливає вакумно- роликовий мсасаж. Він стимулює поліпшення мікроциркуляції, збільшує лімфодренаж, що у свою чергу допомагає швидше елімінувати продукти обміну речовин та рочеплений жир. Крім того, радіохвилі та інфрачервоні промені стимулюють відновлення синтезу нових волокон колагену, зміцнюють існуючі волокна, що збільшує еластичність та пружність шкіри. Накопичена під час процедури теплова енергія продовжує діяти протягом деякого часу і після процедури: зменшується об’єми тіла і кількість жирових тканин, збільшується лімфодренаж, поліпшується обмін речовин. Хороша мікроциркуляція і лімфодренаж ̶ основні критерії здорової шкіри. Для отримання бажаного лікувального ефекту, необхідно дотримуватися періодичності та тривалості проведення процедури. При більш короткому впливі інфрачервоних променів, жирові клітини не отримають достатньої кількість тепла і ефекту від процедури не буде досягнуто. Тривалість процедури залежить від стадії целюліту та ступеня жирових відкладень. Для отримання ефекту від процедури потрібно близько 30 – 40 хвилин.

ПОРІВНЯННЯ АПАРАТУ VelaShape з ІНШИМИ АПАРАТАМИ для безопераційної ліпосакції та лікування целюліту (LPG)
Апарат VelaShape LPG
Медичний апарат. Всі процедури проводяться в косметологічних клініках Косметологічний апарат, процедури проводяться в салонах краси
Перший неінвазивний, медичний апарат, який має підтвердження FDA (Адміністрація з харчових продуктів і лікарських препаратів США) в якості засобу для зменшення об’ємів тіла та лікування целюліту. Під час тестування всі пацієнти відзначили поліпшення структури шкіри, зменшення об’єму в середньому від 1,27 до 7,62 см і помітне зменшення зони, ураженої целюлітом Нема наукових клінічних перевірених даних про зміни об’ємів тіла та лікування целюліту
Одна процедура об’єднує чотири технології: біополярні радіохвилі, інфрачервоні промені, пульсуючий вакуумний і механічний масаж. Використовується тільки вакуумний і механічний масаж
Повний курс займає від 4 до 6 процедур. Процедура проводиться 1 раз в тиждень. Повний курс становить від 10 до 20 процедур з повторенням через 6 або 12 місяців. Масаж проводиться 2-3 рази на тиждень.
Біполярні радіохвилі розщеплюють жирові тканини, що знаходяться на глибині від 2 до 20 мм. Інфрачервоні промені впливають теплом на шкірний покрив до 5 мм в глибину. Шляхом нагрівання жирових клітин, промені прискорюють обмін речовин, змушують жирові клітини стискатися і зменшуватися в розмірі, сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри і підвищення її пружності. Вакуумний і механічний масажі діють як антицелюлітний масаж. Висновок: результативний вплив на глибокі і поверхневі тканини Масаж діє тільки на зовнішній жировий шар, не використовуються інфрачервоні промені або радіохвилі, зовнішній вигляд шкіри не змінюється.
FDA затвердила даний апарат не тільки як засіб для боротьби з целюлітом, але і як перший неінвазивний апарат для зменшення об’ємів тіла! Масаж діє тільки на целюлітні освіти, немає підтвердження FDA про їх використання в якості засобу для зменшення обсягу тіла
Клінічні дослідження довели результативність вже після 4 процедур. На сьогоднішній день проведено вже понад 4,5 мільйона процедур! У більшості випадків немає доказів отримання клінічних результатів
НАСКІЛЬКИ ЗМЕНШУЄТЬСЯ ОБ’ЄМ ПІДШКІРНОЇ ЖИРОВОЇ КЛІТКОВИНИ ПІСЛЯ ВИКОРИСТАННЯ VelaShape?

Під час проведення клінічних досліджень, всі пацієнти відзначили загальне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, зменшення целюліту і об’єму стегон в середньому від 1.27 см до 7.62 см, тобто мінус один розмір одягу! Примітка: тести проводилися з виміром об’єму стегон, оскільки саме в цій частині тіла найважче досягти бажаного результату.

ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ:

 

 • поступове вирівнювання поверхні шкіри і зменшення целюліту;
 • помітне зменшення обсягу тіла, поліпшення контурів тіла.

Після першої процедури більшість пацієнтів відзначають видиме розгладження шкіри. При цьому, в наступні 6-8 тижнів після проведення останньої процедури курсу ваше тіло продовжує змінюватися і лікувальна дія триває.

ДЛЯ ЧОГО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРОЦЕДУРА VelaShape?

 

 • для ліквідації целюліту;
 • для профілактики целюліту і створення рельєфної фігури;
 • для тонізації шкіри після ліпосакції;
 • для тонізації шкіри після пологів;
 • для післяпологового зменшення об’єму тіла і тонізації шкіри;
 • для загального зменшення об’єму тіла;
 • масаж проводиться будь-якому пацієнтові у віці від 20 до 60 років, який хоче зробити своє тіло більш пружним, поліпшити зовнішній вигляд шкіри, носити одяг меншого розміру і, головне ̶ позбутися целюліту.
В ЯКИХ ЗОНАХ ВИКОНУЄТЬСЯ VelaShape?

Для досягнення найкращих результатів для апарату створені спеціальні аплікатори двох розмірів (VSmooth і VContour). Завдяки цьому, процедура може проводитися на будь-якій частині тіла: шия, підборіддя, живіт, сідниці, передпліччя, внутрішня і зовнішня сторона стегна, область грудей, спина, ноги.

ПІСЛЯПОЛОГОВОГО ВІДНОВЛЕННЯ ФІГУРИ

З допомогою VelaShape можна значно прискорити процес відновлення фігури після пологів – тонізувати тіло, зменшити прояви целюліту і зробити фігуру більш підтягнутою і стрункою. Особливо проблемні для молодих мам області, такі як живіт, стегна і сідниць, можна значно зменшити в обсязі, пройшовши курс процедур VelaShape. Вже після 4 сеансів у пацієнтів зазвичай спостерігаються видимі стійкі результати – коригується фігура і зменшується целюліт. Курс, який потрібний пацієнту в кожному конкретному випадку визначає лікар. Зазвичай молоді мами можуть починати курс процедур VelaShape через 4-5 місяців після пологів (у разі проведення операції «кесарів розтин» – через 6 місяців після пологів).

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР НА КУРС?

Лікувальний курс VelaShape складається з 4-6 процедур з інтервалом в 1 тиждень.

ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ШКІРА ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

VelaShape призначений для шкіри будь-якого типу. Після процедури може відчуватися легке відчуття тепла, що є нормальною реакцією організму. Це відчуття може зберігатися до 72 годин після проведення процедури. Окремі пацієнти відзначали наявність почервоніння шкіри та невеликі синці.

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПЕРЕД ПРОВЕДЕННЯМ ПРОЦЕДУРИ?

 

 • У тих частинах тіла, де плануєте проводити масаж, не використовуйте ніяких кремів, лосьйонів, масел або авто-загару.
 • За пару днів до запланованої процедури не приймати препаратів, що розріджують кров, наприклад, аспірину.
 • Рекомендуємо видалити зайве волосся в тій частині тіла, де буде проводитися процедура.
 • У період між процедурами пийте більше води, це сприяє швидкому видаленню залишкових продуктів метаболізму жирових клітин.
 • Рекомендуємо проводити процедуру VelaShape не раніше, ніж через тиждень після проведення будь-якої іншої лазерної процедури на даній ділянці.
 • Процедура не проводиться вагітним жінкам, проте може проводитися годувальним мамам.
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ
 • вагітність;
 • онкологічне захворювання;
 • цукровий діабет;
 • загострення інфекційних захворювань;
 • використання кардіостимулятора
 • варикозне розширення вен (при проведенні процедури в зоні ніг).

В BODY CLINIC особливо вигідні ціни на VelaShape! Ми ніколи не орієнтуємося на “жовту пресу” та “моду” стосовно тих чи інших методів лікуавання!!! Тільки закордонні наукові статті та GUIDELINES (рекомендації) із науково- метричних баз даних, які мають високі рівні доказовості, безпечні і ефективні, перевірені та схвалені медичною науковою спільнотою.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Остерігайтеся підробок апарату! Він повинен мати країну-виробника виключно США-Ізраїль (Syneron Candela), оскільки тільки він гарантує результативний і безпечний ліполіз та лікування целюліту. Існують підробки, які небезпечні для пацієнта і можуть мати непередбачуваний результат! Будь ласка, звертайтесь до адміністрації клініки щодо наявності сертифіката, що засвідчує достовірність наявного апарату VelaShape (Syneron Candela)!

Результати роботи